Říjen 2016

OBLÍBENÉ BLOGY – BLOGERKA ROKU

24. října 2016 v 22:06 | Magda T. |  ŽIVOT
Mnohým z vás určitě neuniklo, že i letos už je v plném proudu soutěž Blogerka roku. Já musím přiznat, že jsem si vzpomněla až včera, že vlastně existuje. Byla jsem ráda, že všechny blogerky, které bych nominovala, už byly nominované. V tomhle článku vás nebudu prosit o hlasy, ani nebudu soutěž kritizovat. Nebudu ani zastírat, že by se mi nelíbilo probojovat se do poslední desítky blogů v mé kategorii. Ale vím, že na to objektivně nemám dostat čtenářů.

V dnešním článku bych se spíš chtěla rozepsat o slečnách, jejichž blogy mám nejradši. O těch, které by si (podle mě) zasloužily zmiňovanou soutěž vyhrát. Rovnou vám můžu říct, že to není nikdo z vítězů minulých ročníků. Sice je sleduji, ale jen z principu, abych si udržela přehled o tom, co se v blogovém světě děje. Jinak mě jednoduše nebaví.

V první kategorii - Beauty, sleduji dva blogy. Na většinu ostatních jsem už někdy zabloudila, ale hrozně mě nebaví nudné otřepané články s recenzí na jeden kosmetický produkt, který má doma každý. Netvrdím, že je to případ všech nominovaných, na mně neznámé blogy se určitě časem podívám také.
Nejradši mám Alex z Tale of Miss A, usměvavou slečnu, která krásně píše, krásně fotí, má úžasný styl jak oblékání, tak bydlení, a u jejích článků se musíte usmívat. I když jsou o kosmetice.
Druhou slečnou je Linda z HI LYCHEE, u které najdete to, co jinde ne - recenze na kvalitnější a dražší kosmetiku. Typ beauty blogu, který nám tu náramně chybí. Píše v angličtině i češtině, má skvělé fotky, a baví mě i její minimalistické outfity či články o cestování.

VILNIUS, KONEC BLOGU, CO BUDE DÁL | POZNÁMKY POČTRNÁCTÉ

3. října 2016 v 8:13 | Magda T. |  ŽIVOT
Milí čtenáři,
dlouho jsem se na blogu neukázala. Poslední článek jsem zveřejnila více než před měsícem, a podobně vypadá i má facebooková stránka či instagram.
Skoro polovinu září jsem strávila ve Vilniusu na projektu European Cosplay Academy, následující týden v posteli s ošklivým nachlazením a poslední záříjový týden jsem věnovala škole, protože mi začal další semestr.
Ve Vilniusu jsem poznala mnoho zajímavých osobností. Byli jsme velice různorodá skupina složená ze zástupců z Irska, Polska, Litvy a samozřejmě i České republiky. Českou skupinu jsem vybírala já a jsem ráda, že jsem vybrala dobře a poznala díky tomu všechny více. Nejvíce jsem si nakonec rozumněla se skupinou z Irska. Sami se popsali jako "přehnaně zdvořilí a zároveň jim je všechno jedno". Přesně ten typ lidí, se kterými bych se chtěla vídat.
Nejzajímavější a nejbohatší pro mě tedy byly všechny rozhovory, které jsme spolu vedli mnoho večerů až do rána. Překvapivě jsem po noci povídání a třech hodinách spánku měla více energie než obvykle. Jedno ráno jsem byla dokonce šťastná. Asi dvě hodiny. Chtěla jsem tančit a zpívat, skákat nadšením. Usmívala jsem se od ucha k uchu. A uvědomila si, že jsem ještě nikdy šťastná nebyla. Že konečně vím, co to znamená.

798x90-products.gif