Únor 2016

Nejmilovanější - L'Oreál Paris

29. února 2016 v 20:05 | Magda T. |  KRÁSA

Když mě napadlo udělat několik článků s mými oblíbenými produkty od určitých značek, myslela jsem si, že mám od každé značky docela rozmanitý výběr. A spíš budu vybírat, které výrobky mám nejradši. U L'Oréal Paris je to ale přesně naopak. Mají velký výběr řasenek, ale popravdě mě nikdy žádná nezaujala. Vlastně mě ani nenapadlo se na ně v obchodě podívat. Všechny vychvalované makeupy, korektory, atd jsou na mě hrozně tmavé. Nad očními stíny a rtěnkami jsem mnohokrát přemýšlela, ale nakonec jsem se je vždy rozhodla vynechat, protože to stejné mám od jiných značek. A co z dekorativní kosmetiky od L'oréal mám tedy ráda? Kromě mé oblíbené micelární vody pro citlivou a suchou pleť, která patří do pečující kosmetiky, jsem našla i v té dekorativní své favority.

Poznámky potřetí

28. února 2016 v 7:00 | Magda T. |  ŽIVOT

Ajajajaj! Poslední dva týdny byly šílené! Minulou sobotu jsme pořádali Cosples, na kterém jsem měla na starost catering, výzdobu a personální zajištění. K tomu jsem se míchala do všeho ostatního. Nejintenzivnější byl minulý týden, kdy se vše dodělávalo, dokupovalo, vyrábělo, doobjednávalo.. Od všeho toho pobíhání a zařizování mám namožené svaly na holeních ještě teď (opravdu), a to jsem ani nestihla jít doopravdy běhat (celý týden pršelo a tento už mi začala škola..).
Ples jako takový moc komentovat nebudu, já osobně totiž ze zbytku organizace nejsem vůbec nadšená, ale ples měl úžasnou atmosféru, a bylo vážně krásné sledovat, jak se všichni baví a tančí.

V pondělí mi začal druhý semestr, měla jsem mít proseminář a dějiny filmu, ale stihla jsem jen první přednášku. Potom jsem jela k sestře, se kterou jsme musely přesunout našeho kocoura Oskara ke mně a mému příteli. Nevím, proč mají všichni kolemjdoucí takovou potřebu komentovat, jak je vaše kočka hezká, nestačí si to říct v hlavě? Mně jo. Musely jsme uklidit celý byt, protože byl od plesu v hrozném stavu, který by s kočkou nefungoval.

Péče o pleť

15. února 2016 v 20:37 | Magda T. |  KRÁSA

Poslední dobou péči o pleť docela zanedbávám, i když ne tak docela. Omezila jsem všechny různé krémy, séra, apod., ale nikdy bych nešla spát nalíčená. To je nejhorší věc, kterou bych svému obličeji mohla udělat - hned ráno bych měla několik pupínků a černou tečku vedle černé tečky. Nejsem si jistá, proč vynechávám všechny krémy (i když mi tu ještě pár leží..), asi jen nemám pocit, že by opravdu něco dělaly. Takže jsem se vydala na lehce minimalistickou cestu co se mé pleti týče. Pleť důkladně vyčistím, ale už na ni nepatlám žádné další kosmetické produkty, ze kterých se leda osypu nebo oschnu.

Poznámky podruhé

14. února 2016 v 10:56 | Magda T. |  ŽIVOT

Minulý týden jsem bez problému zvládla článek každý den, i přestože jsem měla v pátek zkoušku. Zkouškové už je za mnou, ale tentokrát jsem měla čas jen na tři články. V pondělí jsem psala o pár kosmetických produktech, které si v poslední době užívám, v článku Miluji.., a potom jsem se k blogu dostala až včera, kdy jsem se rozepsala o brněnských valentýnských dobrotách, které si pro nás na pátek připravily slečny z provozoven Cukrovinky Republika a Děvče u plotny.

Valentýnské dobroty v Brně

13. února 2016 v 20:44 | Magda T.

Včera jsem dobrovolně někomu zavolala. No fakt. Dávám si pauzu od sociálních sítí, protože mě v poslední době strašně vyčerpávají, ale chtěla jsem se někoho zeptat, jestli by se mnou nešel na valentýnské dobroty od Děvčete u plotny a valentýnské cukrovinky od Cukrovinek Republika. Takže jsem zvedla telefon a zavolala Temi (autorka koček v záhlaví). A nebylo to tak hrozné. Vlastně vůbec. A doopravdy jsem se potom cítila dobře. Přišlo mi to jako ve filmu, kde stačí vzít telefon a zavolat kamarádce, jestli půjde ven. Jo, zní to divně, ale ve mně vyvolává jen pomyšlení na to, že musím někomu zavolat, záchvat paniky. A včera se to nestalo. Snad chápete mé nadšení, i když nad takovou samozřejmostí.

Miluji..

8. února 2016 v 22:49 | Magda T. |  KRÁSA

Jsou zase tady, mé milované produkty, o kterých se zmiňuji jednou za (asi) dva měsíce. Doteď pod názvem Loving lately, zatím se mi nepodařilo vymyslet lepší český název než "Miluji..". Oblíbila jsem si celkem pět kosmetických produktů a zcela propadla novému diáři (ale o něm někdy jindy).

Poznámky poprvé

7. února 2016 v 19:40 | Magda T. |  ŽIVOT

První únorový týden uběhnul pěkně rychle. Rozhodla jsem se vydávat nový článek každý den a připravila si pro blog více novinek. Představila jsem vám své nejoblíbenější produkty od Rimmel London, rozepsala se o životním stylu, který se posledních pár týdnů snažím zakomponovat do své každodenní rutiny, vysvětlila, proč je důležité propagovat svůj blog na sociálních sítích, a do rubriky o cestováním přibyl tip na skvělý podnik uprostřed Brna. Zatím mým nejtroufalejším projektem je určitě Čtenářský klub, do kterého se snad během měsíce zapojí i některý z mých čtenářů. Tento měsíc jsem zvolila knihu High-Rise od J.G. Ballarda, takže pokud vás zaujala, určitě se nebojte ji v příštím Čtenářském klubu rozebrat v komentářích.

Čokoládovna v centru Brna

6. února 2016 v 21:13 | Magda T. |  CESTOVÁNÍ

O úžasném místě plném dobré čokolády jsem se dozvěděla od Temi před pár týdny, a od té doby všechny přemlouvala, aby se tam se mnou znovu vypravili. Nakonec jsem se tam dostala až včera po zkoušce "za odměnu". S přítelem jsme nejdříve zašli do antikvariátu, ve kterém jsme našli druhý díl Abaratu, poté jsme si dali slaninový cupcake s javorovým sirupem v Cupcakekárně v pasáži Beta, a přešli náměstí Svobody do pasáže Alfa. Tam se schovává Čokoládovna Minach, celkem malá čokoládovna, která minulý rok oslavila deset let od založení.

Novinky

5. února 2016 v 22:46 | Magda T. |  ŽIVOT

Na blogu již proběhlo pár změn, ale zdaleka ne všechny, proto bych vám ráda přiblížila, čeho se ještě můžete dočkat.
Jako první věci si všimnete předělaného menu. Celé je přepsané do češtiny, několik rubrik přibylo, jiné zase ubyly. Přidala jsem vlastní rubriku pro životní styl, knížky a módu, a smazala rubriku s jídlem, bydlením, tipy a mixem všeho, co se nikam nevlezlo. Ráda bych totiž blog zaměřila více na životní styl, když se považuji za blogerku píšící o životě. A myslím, že jsem konečně našla to správné složení a poměr témat, o kterých chci psát.

Blog a sociální sítě

4. února 2016 v 8:12 | Magda T.
Jak nejlépe používat sociální sítě k propagaci blogu? Které si vybrat a o jakých už ani neuvažovat? Co potencionální čtenáři budou považovat za otravné spamování? A není to jen ztráta času? Nestačí jen napsat článek a počkat, až si mě čtenáři najdou sami? Na to vše se pokusím zodpovědět v dnešním článku, který se bude točit kolem sociálních sítí, vašich profilů na nich a propagace.

Sociální média zastávají v blogování v dnešní době jednu z nejpodstatnějších části. Můžou sloužit k propagaci, získání nových čtenářů, lepšímu rozhledu v blogovém světě i jednodušší a osobnější komunikaci a vytvoření pouta se čtenáři, kteří budou komunikovat "přímo s vámi".

798x90-products.gif