Dárky pro.. cestovatele

8. prosince 2015 v 23:30 | Magda T. |  CESTOVÁNÍ
Travel blogger gift guide


Včera jsem bohužel nezvádla sedmý den #blogmas, domů jsem z brigády přišla až po jedenácté večer po vážně těžké směně, která bude bohužel ode dneška do čtvrtka ještě více namáhavá. Takže nevím, jak budu zvládat články každý den, když musím do pátku napsat dvě práce do školy. Budu se ale snažit, aby články vycházely.


Nevím jak ostatní cestovatelé, ale můj kufr toho sice přežil hodně, bohužel londýnské chodníky neobstál. Takže bych se nezlobila za nový, ať už jen cestovní zavazadlo nebo velký loďák. Určitě bych vsadila na kvalitní prověřenou značku, aby dlouho vydržel.

Seškrabávací mapy jsou v poslední době velký trend, narazila jsem na ně i v Nanu Nana asi za sto padesát korun. Je moc fajn si postupně seškrabat všechny místa, která jste navštívili.

Nesmí tu chybět ani kniha, může se týkat země, do které dotyčný plánuje jet nebo různých zajímavostí ze světa, možností je spousta.

Nakonec ještě maličkosti jako roztomilé ozdoby na stromeček ve tvaru světových památek, zajímavý obal na pas nebo cestovní kosmetika, která je super praktická.

Myslím, že inspirace máte určitě dost, a doufám, že nějakému blízkému milovníkovi cestování uděláte radost ♥.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

798x90-products.gif