Brighton pier + wheel

10. září 2015 v 7:00 | Magda T. |  CESTOVÁNÍ

Brightonské molo je opravdu krásné, bohužel jen když na něm nejste. Je stoprocentně fotogenické, dokonce i v noci, kdy svítí a bliká, ale na samotném molu nic zajímavého nenajdete. Uvnitř je veliká, přecpaná, vydýchaná herna, zvenku jsou jen malé drahé restaurace a stánky s různým jídlem, a nakonci narazíte na pouťové atrakce, dokonce i na strašidelný dům. Takže pokud vás takový typ zábavy baví, určitě se tam mrkněte. Za mě je to jen šíleně přeceňované turistické místo, které bych měla radši, kdybych na ně neudělala jediný krok. Samozřejmě se totiž musíte připravit na hory turistů. Ale fotky jsou odtud hezké, jen co je pravda :).
Na konci článku můžete vidět i jeden z outfitů, které jsem v Brightonu měla na sobě. Nafocené mám jen dva, a ten další budete moci vidět v posledním článku z naší dovolené, který vyjde za pár dní, a ukážu vám v něm všechny turistická místa, na která můžete narazit na pláži.
Sunglasses - ebay, Sweatshirt - H&M, Dress - Primark, Bag - F&F, Shoes - Primark, Pendant - DIY
 


Komentáře

1 Haily | 11. září 2015 v 22:52 | Reagovat

Mně se Pier tak líbil! Chci na něj totiž od té doby, co byl ve filmu Quadrophenia a scházeli se na něm Mods. :D Škoda, že jsme nešli na carousel! :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

798x90-products.gif