Brighton - Plážové atrakce

22. září 2015 v 7:00 | Magda T. |  CESTOVÁNÍ

V Brightonu jsme byly s Haily a Temi už více než před měsícem, proto je tento článek i poslední z brightonovské série. Ráda bych vám ukázala i video, které natočila Haily a ukazuje, co všechno jsme v Brightonu dělaly. Dnes tu pro vás tedy mám shrnutí všech drobných turistických atrakcí, které ale dělají Brigton Brightonem.
Kousek od mola (všechno je tu kousek od mola, protože je Brighton malinký) je přímo na pláži krásný kolotoč (carousel), který jsem si bohužel nezkusila, což je mi líto, třeba byl kouzelný! I když nejspíš ne, protože na mole byl také kolotoč, identický s tímto. Za kolotočem najdete malinké úžasně nastylované obchůdky s drobnostmi a suvenýry.
Hned u mola najdete velkou koblihu, neboli The Doughnut. Není ničím zajímavá, ale jsou od ní hezké fotky. Když tedy počkáte, až u ní bude méně lidí, spousta si jich totiž sedá kolem (my taky).


Během deseti minut cesty kolem pláže narazíte na druhé molo z roku 1866,které vyhořelo v roce 2003 - West Pier. Opět není nijak extra zajímavé, ale fotky jsou od něj nádherné. Škoda jen, žepláž přímo před ním je uzavřená, protože se zde staví vyhlídková věž i360, která bude vysoká 162 metrů a má ji na starost stejná společnost, která stavěla Londýnské oko.
Osobně jsem ráda, že je West pier ve stejném stavu jako po vyhoření, a naní nijak zrekonstruován nebo zlikvidován, protože vypadá vážně zajímavě a krásně.Kimono - F&F, Overal - H&M, Shoes - Primark

Jakmile se projdete po celé pláži, dojdete na konec Brightonu, kde začíná vedlejší městečko Hove, které se pyšní krásnými plážovými domečky Hove Beach Huts. Lidé si je mohou na celou sézónu najmout a skladovat v nich vše, co potřebují na pláž, od slunečníků po sadu židlí a stolu či grilu. V podvečer, když je teplo, vše nachystají buď před domečky nebo za ně na rozlehlý trávník, a udělají si třeba večerní barbecue. Domeček je každý jinak barevný a ozdobený, takže se na ně určitě zajděte podívat a vyberte si svůj nejoblíbenější. A nakonec tu mám moc pěkné cestovní video od Haily, kde můžete vidět, co všechno jsme zažily:

 


Komentáře

1 Haily | Web | 22. září 2015 v 19:44 | Reagovat

Aaach tohle bylo úplně skvělé léto, strašně často vzpomínám na naše anglická dobrodružství (a někdy na úplně malé detaily, třeba na vlnitou podlahu na pokoji :D)! Ty Beach Huts za to fakt stály, možná jsme u nich měly trávit víc času, když tak zpětně přemýšlím.. no vůbec, celé to tam bylo moc super, jsem ráda, že jsme jely. n_n A super článek, úplně mě přepadla nostalgie. A díky za reklamu haha! :D

2 ELI ROU | Web | 22. září 2015 v 22:24 | Reagovat

To jsou naprosto impozantní fotky! Krááása! Hned mám lepší den a to jen díky Tobě ♥ takove tbt do léta:-)

PŘIDEJTE SE DO MOJÍ GIVEAWAY!!! http://eli-rou.blogspot.cz/2015/08/giveaway.html

3 M. | E-mail | Web | 23. září 2015 v 17:25 | Reagovat

[1]: Taky na Brighton pořád vzpomínám <3, proto jsem si články o něm rozdělila na tak dlouhé období, abych na něj myslela delší dobu :D. Fakt moc teď chci bydlet u moře nebo u nějaké vody :(.
Není zač :D. Achjo, musíme jet zase někam za čas! :)

[2]: Děkuju mockrát :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

798x90-products.gif