Prosinec 2014

ROK 2014

31. prosince 2014 v 16:38 | Magda T. |  ŽIVOT
V lednu jsem úspěšně dokončila zkoušky pro první semestr na vysoké škole. Už v té době jsem si říkala, že tenhle obor asi není nic pro mě. Ve volném čase jsem pořád hlídala Ivanku. Začala jsem chodit na aqua aerobik jako součást povinné tělesné výchovy ve škole, moc mě to bavilo, i když jsem na to neměla pokaždé čas. K aqua aerobiku se chci určitě někdy vrátit, ať už ve škole nebo jako placené kurzy. Celý měsíc nesněžilo.
Ah, taky jsem byla na narozeninové oslavě Hagu, která byla skvělá!

V únoru jsem hodně četla, a s Temi jsme zkusily upéct makronky, které byly moc dobré s čokoládou a brusinkami, jen moc sladké. Pořád nesněžilo a celkově všechno bylo stejné jako v lednu.

Březen.. pořád jsem hodně četla, s Temi, Otou a Anet jsme byli na Silent disco, které bylo skvělé. Začalo být teplo, takže pořád nesněžilo. Rozhodla jsem se seknout se současným oborem. Umřel mi telefon, takže jsem si za tvrdě našetřené peníze, které jsem měla z hlídání, musela koupit nový. Ale aspoň jsem mohla mít Instagram!

Během dubna jsem se rozhodla, že po prázdninách odjedu do Anglie jako au pair, protože jinak bych zůstala trčet doma, dokud bych nedostudovala, což se mi nechtělo. Dostala jsem svou první kytku, i když po spoustě stěžování, že jsem ještě žádnou nedostala. Byla jsem na Jaminově oslavě narozenin, která měla téma post-apo, takže jsme s Temi vsadily na "Sucker Punch" inspirované oblečení.
Začala jsem odebírat brandnooz box, který byl zajímavým zpestřením každého měsíce. Narýsovala jsem pro Animefest pár budov na Výstavišti. Pořád jsem hodně četla. Pomáhala s cosplay soutěží.


SPOLUPRÁCE

3. prosince 2014 v 10:08 | Magda T.
Nabídky spolupráce související se zaměřením blogu prosím posílejte na e-mail: tumova.mag@gmail.com

Na požádání mohu zaslat blog media kit.

Zaslané produkty - Všechny názory a recenze na produkty či služby jsou pravdivé a upřímné. Většinu produktů si pořizuji sama, pokud mi byl výrobek zdarma zaslán, bude označen hvězdičkou (*), a v článku to bude jasně zmíněno. O produktech a službách, se kterými mám špatnou zkušenost, se na blogu většinou nezmiňuji.

Affiliate odkazy - V článcích se mohou objevit affiliate odkazy.

Dlouhodobé spolupráce:

798x90-products.gif